MarLen.cz

Svadobné tyly, siete

Svadobný tyl vo farbách bielej, smotanovej, slonovej kosti a ďalších. Tyl sieťovina môže byť pletená alebo zväzovaná do uzlov. K bežnému typu odevnej sieťoviny-tylu patria rašlové pleteniny s rôznou veľkosťou ôk. Tyl sieťovina s veľkými okami sa používa na svadobné závojčeky ku klobúkom, naproti tomu drobné očká tylu sa hodia na svadobné závoje a spodničky, a stredne veľké a menšie oká sa používajú ako výstuha k priesvitným materiálom, na zdobenie či aplikácie. Tylové látky sieťoviny sú pomerne tuhé a pomáhajú odsadiť odev od postavy - u svadobných spodničiek sa často používa ešte stuženie škrobením. Z tylovej tkaniny sa môžu vyrobiť aj celé luxusné svadobné šaty, svadobné široké sukne. Tylová látka je vhodná aj na šaty pre dužičky, alebo len aplikácia na odev.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Letné dni začínajú striedať tie jarné a teplota vonku sa dostáva do bodu, kedy môžeme odložiť saká a vyjsť si len tak v tričku alebo blúzke. Ideálny čas urobiť revíziu šatníka a zistiť, či nám náhodou nejaký „must have“ kúsok nechýba. Stavím sa, že každá z nás by prišla na niečo, čo nutne musí mať.
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.