0
0

Svadobné tyly, siete

Svadobný tyl vo farbách bielej, smotanovej, slonovej kosti a ďalších. Tyl sieťovina môže byť pletená alebo zväzovaná do uzlov. K bežnému typu odevnej sieťoviny-tylu patria rašlové pleteniny s rôznou veľkosťou ôk. Tyl sieťovina s veľkými okami sa používa na svadobné závojčeky ku klobúkom, naproti tomu drobné očká tylu sa hodia na svadobné závoje a spodničky, a stredne veľké a menšie oká sa používajú ako výstuha k priesvitným materiálom, na zdobenie či aplikácie. Tylové látky sieťoviny sú pomerne tuhé a pomáhajú odsadiť odev od postavy - u svadobných spodničiek sa často používa ešte stuženie škrobením. Z tylovej tkaniny sa môžu vyrobiť aj celé luxusné svadobné šaty, svadobné široké sukne. Tylová látka je vhodná aj na šaty pre dužičky, alebo len aplikácia na odev.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.