0
0

Pletacie priadze

Pletacia priadza z čistej bavlny alebo v kombinácii s bavlnou vhodná na ručné aj strojové pletenie a háčkovanie. Bavlnené pletacie priadze môžete použiť na pletenie alebo háčkovanie pletených odevov priamo na telo. Blúzky alebo svetríky upletené z bavlny sa hodia hlavne na leto, kedy práve najviac oceníte, že "nehryzie". Samozrejme môžete tieto bavlnené pletacie priadze použiť aj na iné pletené výrobky: blúzku na leto, teplý sveter, čiapku, šatky alebo aj extravagantné tašky a kabelky - fantázii sa medze nekladú! Bavlnenú pletaciu priadzu odporúčame kombinovať aj s ostatnými priadzami z iných oddelení: efektnými priadzami alebo viskozovými priadzami. Nájdete tu ako klasické okrúhle pletacie priadze, tak aj stužkové av kombináciách aj jemné buklé/frizé priadze.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.