MarLen.cz

Pletacie priadze

Pletacia priadza z čistej bavlny alebo v kombinácii s bavlnou vhodná na ručné aj strojové pletenie a háčkovanie. Bavlnené pletacie priadze môžete použiť na pletenie alebo háčkovanie pletených odevov priamo na telo. Blúzky alebo svetríky upletené z bavlny sa hodia hlavne na leto, kedy práve najviac oceníte, že "nehryzie". Samozrejme môžete tieto bavlnené pletacie priadze použiť aj na iné pletené výrobky: blúzku na leto, teplý sveter, čiapku, šatky alebo aj extravagantné tašky a kabelky - fantázii sa medze nekladú! Bavlnenú pletaciu priadzu odporúčame kombinovať aj s ostatnými priadzami z iných oddelení: efektnými priadzami alebo viskozovými priadzami. Nájdete tu ako klasické okrúhle pletacie priadze, tak aj stužkové av kombináciách aj jemné buklé/frizé priadze.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.