0
0

Šály/maxi šály/plédy

Originálne ručne pletené aj háčkované šály, šálky aj plédy v dizajne MarLen. Každý šál je originál a iba v jednom vyhotovení. Tieto šály i plédy oceníte za chladných jesenných a hlavne zimných dní. Vlnený ručne pletený šál zahreje a ešte môže byť skvelým módnym doplnkom, stačí si len vybrať, máme šály s brmbolcami, šály s krátkymi či dlhými strapcami i strapcami, originálne štvorcové háčkované šály a plédy. S ručne pleteným či háčkovaným šálom MarLen určite oživíte aj ten najšedivejší zimný kabát. Páčil by sa vám šál alebo pléd z vami vybraných priadzí MarLen, stačí sa len dohodnúť na zákazkovom pletení a váš originálny šál bude najneskôr do mesiaca hotový.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.