MarLen.cz

Šály/maxi šály/plédy

Originálne ručne pletené aj háčkované šály, šálky aj plédy v dizajne MarLen. Každý šál je originál a iba v jednom vyhotovení. Tieto šály i plédy oceníte za chladných jesenných a hlavne zimných dní. Vlnený ručne pletený šál zahreje a ešte môže byť skvelým módnym doplnkom, stačí si len vybrať, máme šály s brmbolcami, šály s krátkymi či dlhými strapcami i strapcami, originálne štvorcové háčkované šály a plédy. S ručne pleteným či háčkovaným šálom MarLen určite oživíte aj ten najšedivejší zimný kabát. Páčil by sa vám šál alebo pléd z vami vybraných priadzí MarLen, stačí sa len dohodnúť na zákazkovom pletení a váš originálny šál bude najneskôr do mesiaca hotový.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.