MarLen.cz

Extra silné priadze

Extra silná priadza je vhodná ako na pletenie, tak aj na háčkovanie. Naša extra silná priadza je 100% vlna a je silná asi ako prst. Odporúčame ju na naozaj teplé vlnené zimné svetre, vesty, čiapky aj šály. Je menej vhodná ako aplikácia alebo príplet do rozpleteného modelu, je oveľa silnejšia, než bežné pletacie priadze.

Ak by ste si chceli vyskúšať pletenie na rukách bez ihlíc a háčikov a hľadáte hrubú pletaciu priadzumôžete zvoliť jednu z týchto ponúkaných priadzí. Drobná rada: treba pliesť z dvoch priadzí súčasne a na šál vám budú stačiť iba dve klbká priadze.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Vyniknúť vo svete pánskej módy často znamená nebáť sa prekročiť hranice tradičných konvencií a experimentovať s netradičnými materiálmi aj vzormi. Ak ste na pochybách, či by ste mali staviť na neobvyklé látky na svoje nové sako, načerpajte inšpiráciu od našich zákazníkov, ktorí sa odvážili vybočiť z ustálených štandardov.
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.