MarLen.cz

Extra silné priadze

Extra silná priadza je vhodná ako na pletenie, tak aj na háčkovanie. Naša extra silná priadza je 100% vlna a je silná asi ako prst. Odporúčame ju na naozaj teplé vlnené zimné svetre, vesty, čiapky aj šály. Je menej vhodná ako aplikácia alebo príplet do rozpleteného modelu, je oveľa silnejšia, než bežné pletacie priadze.

Ak by ste si chceli vyskúšať pletenie na rukách bez ihlíc a háčikov a hľadáte hrubú pletaciu priadzumôžete zvoliť jednu z týchto ponúkaných priadzí. Drobná rada: treba pliesť z dvoch priadzí súčasne a na šál vám budú stačiť iba dve klbká priadze.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Menčestrové nohavice a vesta
Menčestrové nohavice a vesta
Aj keď vonku panovali ešte vysoké teploty, tak pre svoj augustový projekt som si z Burdy 08/2023 zvolila model menčestrových nohavíc. V poslednej dobe som zaznamenala, že sa menčester zase vracia do módy a zaradovala som sa – je to aj môj obľúbený materiál, a to už od školských rokov. Ako to, že som ho v posledných rokoch vôbec nenosila!? Rozhodla som sa, že je na čase ušiť si niečo nové práve z menčestra.
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Júlová vlna horúčav naplno udrela a tentoraz som nebola zaskočená. Ušila som si totiž ešte v miernom predstihu vzdušné letné šaty z júlovej Burdy. Práve včas! Pokiaľ mi niečo pomáha tie vysoké teploty znášať, tak je to práve to neustále jemné povlávanie látky, ktoré sa samovoľne deje pri každom kroku.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.