0
0

Extra silné priadze

Extra silná priadza je vhodná ako na pletenie, tak aj na háčkovanie. Naša extra silná priadza je 100% vlna a je silná asi ako prst. Odporúčame ju na naozaj teplé vlnené zimné svetre, vesty, čiapky aj šály. Je menej vhodná ako aplikácia alebo príplet do rozpleteného modelu, je oveľa silnejšia, než bežné pletacie priadze.

Ak by ste si chceli vyskúšať pletenie na rukách bez ihlíc a háčikov a hľadáte hrubú pletaciu priadzumôžete zvoliť jednu z týchto ponúkaných priadzí. Drobná rada: treba pliesť z dvoch priadzí súčasne a na šál vám budú stačiť iba dve klbká priadze.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.