MarLen.cz

Kašmír

Objavte luxusné pletacie priadze z kašmíru pre vaše špičkové pletenie. Naša ponuka vysoko kvalitných kašmírových priadzí ponúka nielen mimoriadnu jemnosť a tepelnú izoláciu, ale aj elegantný vzhľad vašich pletených výrobkov. S našimi kašmírovými priadzami vytvoríte nezabudnuteľné kúsky, ktoré zaujmú svojou luxusnou textúrou a príjemným dotykom. Preskúmajte našu ponuku a začnite pletenie s tou najlepšou priadzou, ktorú si vaše projekty zaslúžia.

Kašmírová priadza je vlákno vyrobené z kašmírovej vlny, ktorá pochádza zo srsti kašmírových kôz. Kašmírové kozy sú chované predovšetkým v oblasti Himalájí a Strednej Ázie. Jedná sa o jemnú a ľahkú priadzu, ktorá je známa svojou mäkkosťou, teplom a luxusným vzhľadom.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Letné dni začínajú striedať tie jarné a teplota vonku sa dostáva do bodu, kedy môžeme odložiť saká a vyjsť si len tak v tričku alebo blúzke. Ideálny čas urobiť revíziu šatníka a zistiť, či nám náhodou nejaký „must have“ kúsok nechýba. Stavím sa, že každá z nás by prišla na niečo, čo nutne musí mať.
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.