MarLen.cz

Kašmír

Objavte luxusné pletacie priadze z kašmíru pre vaše špičkové pletenie. Naša ponuka vysoko kvalitných kašmírových priadzí ponúka nielen mimoriadnu jemnosť a tepelnú izoláciu, ale aj elegantný vzhľad vašich pletených výrobkov. S našimi kašmírovými priadzami vytvoríte nezabudnuteľné kúsky, ktoré zaujmú svojou luxusnou textúrou a príjemným dotykom. Preskúmajte našu ponuku a začnite pletenie s tou najlepšou priadzou, ktorú si vaše projekty zaslúžia.

Kašmírová priadza je vlákno vyrobené z kašmírovej vlny, ktorá pochádza zo srsti kašmírových kôz. Kašmírové kozy sú chované predovšetkým v oblasti Himalájí a Strednej Ázie. Jedná sa o jemnú a ľahkú priadzu, ktorá je známa svojou mäkkosťou, teplom a luxusným vzhľadom.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.