MarLen.cz

Buklé

Buklé pletacie priadze je tvorená prevažne z troch častí - hladká nitka je oboskaná efektnou niťou a všetko fixuje jemná točená priadza - výsledkom sú viac či menej pravidelné odstávajúce súčky, < strong>slučky alebo očká. Buklé priadze s len ľahko zšuchorenou efektnou priadzou sa hovorí aj frizé. Na zdôraznenie efektu sa často používajú aj viacfarebné priadze. Buklé háčkovacie a pletacie priadze je vhodné na pletenie aj háčkovanie a odporúčame zvoliť hladký vzor, pletacia priadza bude sama v pletenine tvoriť nepravidelnú plastickú štruktúru a lepšie teda vynikne. Môžete z nej zhotoviť nevšedný   model, alebo ju možno použiť ako príplet či vytvoriť jedinečnú aplikáciu.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.
Návrat elegancie: Šite trendy menčester s nami
Návrat elegancie: Šite trendy menčester s nami
Aj keď vonku panovali ešte vysoké teploty, tak pre svoj augustový projekt som si z Burdy 08/2023 zvolila model menčestrových nohavíc. V poslednej dobe som zaznamenala, že sa menčester zase vracia do módy a zaradovala som sa – je to aj môj obľúbený materiál, a to už od školských rokov. Ako to, že som ho v posledných rokoch vôbec nenosila!? Rozhodla som sa, že je na čase ušiť si niečo nové práve z menčestra.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.