MarLen.cz

Buklé

Buklé pletacie priadze je tvorená prevažne z troch častí - hladká nitka je oboskaná efektnou niťou a všetko fixuje jemná točená priadza - výsledkom sú viac či menej pravidelné odstávajúce súčky, < strong>slučky alebo očká. Buklé priadze s len ľahko zšuchorenou efektnou priadzou sa hovorí aj frizé. Na zdôraznenie efektu sa často používajú aj viacfarebné priadze. Buklé háčkovacie a pletacie priadze je vhodné na pletenie aj háčkovanie a odporúčame zvoliť hladký vzor, pletacia priadza bude sama v pletenine tvoriť nepravidelnú plastickú štruktúru a lepšie teda vynikne. Môžete z nej zhotoviť nevšedný   model, alebo ju možno použiť ako príplet či vytvoriť jedinečnú aplikáciu.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Letné dni začínajú striedať tie jarné a teplota vonku sa dostáva do bodu, kedy môžeme odložiť saká a vyjsť si len tak v tričku alebo blúzke. Ideálny čas urobiť revíziu šatníka a zistiť, či nám náhodou nejaký „must have“ kúsok nechýba. Stavím sa, že každá z nás by prišla na niečo, čo nutne musí mať.
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.