MarLen.cz

Druky, priechodky, nity

Drúky, priechodky alebo nity sa používajú na upevnenie dvoch kusov látky alebo na ozdobenie oblečenia alebo iných textilných výrobkov. Drúky a priechodky sú malé krúžky alebo kruhy, ktoré sa používajú na upevnenie šnúr alebo šnúrok na oblečenie alebo iné textilné výrobky. Nýtky sú malé klinčeky alebo špendlíky, ktoré sa používajú na upevnenie dvoch kusov látky alebo na ozdobenie oblečenia alebo iných textilných výrobkov. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, farbách a materiáloch a sú obvykle predávané vo vrecúškach alebo baleniach po niekoľkých kusoch.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Letné dni začínajú striedať tie jarné a teplota vonku sa dostáva do bodu, kedy môžeme odložiť saká a vyjsť si len tak v tričku alebo blúzke. Ideálny čas urobiť revíziu šatníka a zistiť, či nám náhodou nejaký „must have“ kúsok nechýba. Stavím sa, že každá z nás by prišla na niečo, čo nutne musí mať.
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.