MarLen.cz

Stužková priadza

Stužková pletacia priadza je charakteristická svojou štruktúrou rôzne široké stužky. Táto priadza je vhodná pre pletenie aj háčkovanie a tenkú stužkovú priadzu môžete použiť aj pre strojové pletenie. Nájdete tu stužkové priadze jednofarebné aj melírové, zložením v bavlne na letné modely, ale aj vlnené stužkové priadze na teplé zimné modely. Pri voľbe vzoru na pletenie či háčkovanie môžete zvoliť hladký vzor, priadza sama dostatočne vynikne, alebo stredne náročný vzor. Nie je vhodná pre zložité krajkové vzory, predovšetkým širšia stužková priadza môže byť príliš tuhá a nemusíte byť s výsledok spokojná.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Menčestrové nohavice a vesta
Menčestrové nohavice a vesta
Aj keď vonku panovali ešte vysoké teploty, tak pre svoj augustový projekt som si z Burdy 08/2023 zvolila model menčestrových nohavíc. V poslednej dobe som zaznamenala, že sa menčester zase vracia do módy a zaradovala som sa – je to aj môj obľúbený materiál, a to už od školských rokov. Ako to, že som ho v posledných rokoch vôbec nenosila!? Rozhodla som sa, že je na čase ušiť si niečo nové práve z menčestra.
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Júlová vlna horúčav naplno udrela a tentoraz som nebola zaskočená. Ušila som si totiž ešte v miernom predstihu vzdušné letné šaty z júlovej Burdy. Práve včas! Pokiaľ mi niečo pomáha tie vysoké teploty znášať, tak je to práve to neustále jemné povlávanie látky, ktoré sa samovoľne deje pri každom kroku.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.