0
0

Stužková priadza

Stužková pletacia priadza je charakteristická svojou štruktúrou rôzne široké stužky. Táto priadza je vhodná pre pletenie aj háčkovanie a tenkú stužkovú priadzu môžete použiť aj pre strojové pletenie. Nájdete tu stužkové priadze jednofarebné aj melírové, zložením v bavlne na letné modely, ale aj vlnené stužkové priadze na teplé zimné modely. Pri voľbe vzoru na pletenie či háčkovanie môžete zvoliť hladký vzor, priadza sama dostatočne vynikne, alebo stredne náročný vzor. Nie je vhodná pre zložité krajkové vzory, predovšetkým širšia stužková priadza môže byť príliš tuhá a nemusíte byť s výsledok spokojná.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.