MarLen.cz

Stužkové příze

Stužková pletacia priadza je charakteristická svojou štruktúrou rôzne široké stužky. Táto priadza je vhodná pre pletenie aj háčkovanie a tenkú stužkovú priadzu môžete použiť aj pre strojové pletenie. Nájdete tu stužkové priadze jednofarebné aj melírové, zložením v bavlne na letné modely, ale aj vlnené stužkové priadze na teplé zimné modely. Pri voľbe vzoru na pletenie či háčkovanie môžete zvoliť hladký vzor, priadza sama dostatočne vynikne, alebo stredne náročný vzor. Nie je vhodná pre zložité krajkové vzory, predovšetkým širšia stužková priadza môže byť príliš tuhá a nemusíte byť s výsledok spokojná.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.