0
0

Všetko o nákupe

Nižšie vám poradíme ako sa čo najlepšie zorientovať v našej širokej ponuke látok, priadzí a galantérie, ako si vybrať a množstvo ďalších užitočných rád. Pokiaľ nenájdete informáciu, ktorú hľadáte, zavolajte nám na infolinku, poradíme vám.

Ako vyberať

Ak hľadáte konkrétny materiál, z ktorého má byť váš nový model vyrobený, napríklad hodváb, ľan, vlna alebo kašmír, opäť jednoducho zaškrtnite materiál, ktorý má položka obsahovať, v ľavom stĺpci filtrov. Ak zaškrtnete napríklad vlnu a hodváb, zobrazia sa len položky obsahujúce vlnu alebo hodváb.

Aplikácia Môj výber

Vybrané látky môžete položiť vedľa seba a pozrieť sa, ako budú vyzerať vedľa seba. Pri každej položke sa zobrazí ikona "srdiečka" - keď na ňu kliknete, položka sa pridá do výberu. Kliknutím na ikonu "srdiečka" v záhlaví stránky sa presuniete na výber. Môžete sa tiež pochváliť svojím výberom alebo požiadať priateľa a môžete si tiež priamo objednať vzorky, ktoré vám budú zaslané - stačí kliknúť na tlačidlo "Objednať vzorky".

Prečo nakupovať u nás

Vlastné predajne látok a priadze v Prahe a Brne

Vlastné predajne látok a priadze v Prahe a Brne

Nie sme len internetový predajca: máme pobočky v Prahe a Brne, kde sa môžete prísť osobne pozrieť na látky alebo pletacie priadze.

Tradičný dodávateľ priadzí a tkanín

Tradičný dodávateľ priadzí a tkanín

Na trhu s látkami a priadzami pôsobíme od roku 1993. Náš e-shop prevádzkujeme od roku 2006. Môžete sa na nás spoľahnúť.

Spôsob platby

Pri prevzatí
Platba vopred

Spôsob dopravy

Slovník pojmov

Nejjemnější a velmi teplá vlna získávaná vyčesáváním ze srsti angorského králíka.

Vrátenie tovaru

Tovar zakúpený u nás môžete vrátiť bez udania dôvodu v zákonnej 14-dňovej lehote. To platí pre tovar zasielaný prepravnou službou aj pre osobný odber. Ak chcete tovar vrátiť, musíte nám do 14 dní (kalendárnych, nie pracovných) od prevzatia tovaru oznámiť, že chcete odstúpiť od zmluvy. Pomocou tohto kontaktného formulára nám môžete oznámiť svoje odstúpenie od zmluvy alebo poslať svoju žiadosť e-mailom alebo poštou. Po tomto oznámení nám musíte čo najskôr doručiť zakúpený tovar spolu s kópiou faktúry alebo pokladničného dokladu na adresu MarLen s.r.o., Palackého tr. 44, 612 00 Brno, Česká republika

Reklamácie

Hoci kladieme veľký dôraz na kvalitu dodávaného tovaru, niekedy sa môže stať, že dostanete tovar s chybou.

  • Tkaniny môžu mať niekedy lokálnu vadu - ak ju zistíme počas expedície, za každý kus vady sa pridá 10 cm tkaniny - na faktúre sa dozviete, že vaša objednávka je zvýšená o príslušný počet centimetrov, ale cena sa nezmenila.
  • Ak sa na látke nájde pozdĺžna chyba, nahradíme chybné množstvo rovnakým spôsobom pridaním látky po dĺžke chyby - opäť bezplatne - takže množstvo sa na faktúre zvýši, ale cena sa nezmení.

Ak sa závada nezistí pred odoslaním, a preto nebude vymenená, kontaktujte nás na adrese [email protected] alebo zavolajte na našu infolinku 777 677 431. Vašu reklamáciu vyriešime čo najskôr.

Formulář pro Reklaci / vrácení zboží