MarLen.cz

Látky pepito

Pepito alebo jeho príbuzný názov kuhútia stopa, je ľahko rozoznateľný vzor, kde sa striedajú svetlé a tmavé farby v tvare drobných kociek (najčastejšie sú to farby čierna a biela) . Vyrába sa prevažne z vlnených priadzí, ale aj bavlny a umelých vlákien. Vlnené tkaniny s pepitovým vzorom sú vhodné na kostýmy, nohavice, sukne, saká i plášte. Pepito látky sú aj pleteíny s týmto drobným kockovým vzorom, ale aj tkaniny s potlačou so vzorom pepita. Kúhútia stopa sa od vzoru pepito líši pootočením štvorcov o 45°.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Vyniknúť vo svete pánskej módy často znamená nebáť sa prekročiť hranice tradičných konvencií a experimentovať s netradičnými materiálmi aj vzormi. Ak ste na pochybách, či by ste mali staviť na neobvyklé látky na svoje nové sako, načerpajte inšpiráciu od našich zákazníkov, ktorí sa odvážili vybočiť z ustálených štandardov.
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.