MarLen.cz

Vlna, kašmír, angora

Vybrali sme pre vás z našej ponuky teplejšie látky so zložením vlna, kašmír a angora. Nájdete tu rôzne materiály od flaušov po pleteniny aj látky s plastickou buklé priadzou. Vhodné sú na rôzne odevy - teplé šaty alebo kostýmy, obleky, plášte, pončá alebo aj kabáty.

Pozor na údržbu vlnených tkanín  - vlnený kostým, kabát určite len chemicky čistiť a ak si trúfnete prať v ruke napríklad vypodšívkovanú sukňu - musíte prať maximálne na 30 ° v ruke tekutým pracím gélom na vlnu a prať i plákať v rovnakej teplote vody - nezabudnite vyprať látku aj s podšívkou pred šitím.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.
Návrat elegancie: Šite trendy menčester s nami
Návrat elegancie: Šite trendy menčester s nami
Aj keď vonku panovali ešte vysoké teploty, tak pre svoj augustový projekt som si z Burdy 08/2023 zvolila model menčestrových nohavíc. V poslednej dobe som zaznamenala, že sa menčester zase vracia do módy a zaradovala som sa – je to aj môj obľúbený materiál, a to už od školských rokov. Ako to, že som ho v posledných rokoch vôbec nenosila!? Rozhodla som sa, že je na čase ušiť si niečo nové práve z menčestra.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.