MarLen.cz

Tylové čipky

Medzi tylovými čipkami nájdete luxusné vyšívané tylové čipky, ale aj lacnejšie varianty čipkoviny - pružné čipky. Klasické tylové vyšívané čipky sú jedny z najkrajších čipiek - dokážu vás prekvapiť svojou jemnosťou a kombináciou výšivky často lurexovým vláknom, doplnené perličkami, korálkami, rokajlom aj flirtmi. Čipky, výšivky na tyle patria medzi luxusné látky vhodné na svadobné a spoločenské odevy - šaty, sukne, korzety. Čipky môžu byť celoplošne vyšité, alebo môžu mať len tylový základ s miestne zdobenou výšivkou tvoriacou väčšinou bordúru. Výhodou týchto čipiek je ich výrazná štruktúra povrchu, zložité vzory a dobrá splývavosť.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.