MarLen.cz

Tylové čipky

Medzi tylovými čipkami nájdete luxusné vyšívané tylové čipky, ale aj lacnejšie varianty čipkoviny - pružné čipky. Klasické tylové vyšívané čipky sú jedny z najkrajších čipiek - dokážu vás prekvapiť svojou jemnosťou a kombináciou výšivky často lurexovým vláknom, doplnené perličkami, korálkami, rokajlom aj flirtmi. Čipky, výšivky na tyle patria medzi luxusné látky vhodné na svadobné a spoločenské odevy - šaty, sukne, korzety. Čipky môžu byť celoplošne vyšité, alebo môžu mať len tylový základ s miestne zdobenou výšivkou tvoriacou väčšinou bordúru. Výhodou týchto čipiek je ich výrazná štruktúra povrchu, zložité vzory a dobrá splývavosť.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Letné dni začínajú striedať tie jarné a teplota vonku sa dostáva do bodu, kedy môžeme odložiť saká a vyjsť si len tak v tričku alebo blúzke. Ideálny čas urobiť revíziu šatníka a zistiť, či nám náhodou nejaký „must have“ kúsok nechýba. Stavím sa, že každá z nás by prišla na niečo, čo nutne musí mať.
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.