MarLen.cz

Utierky kuchynské

Kvalitné české bavlnené utierky, ktoré pre vás vyrábame vo vlastnej tkáčovni na Vysočine. Naše látkové kuchynské utierky majú vysokú gramáž a teda aj dobrú savosť, sú zo 100% bavlny s vytkaným bordúrovým vzorom. Látkové textilné utierky sú rôznych farieb, aby presne sadli do vašej kuchyne. .

Pre dokonalú dekoráciu zladenia kuchynského textilu a prestieranie v jedálni môžete k týmto kuchynským utierkam vybrať aj jednoduchý obrus behúň v rovnakom dizajne aj farebnom prevedení.

Kuchynské utierky aj ubursy behúne sú utkané v tradičnej mechanickej tkáčovni a ich zakúpením podporujete zachovanie tradičnej textilnej výroby v ČR. 100% Marlen.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Vyniknúť vo svete pánskej módy často znamená nebáť sa prekročiť hranice tradičných konvencií a experimentovať s netradičnými materiálmi aj vzormi. Ak ste na pochybách, či by ste mali staviť na neobvyklé látky na svoje nové sako, načerpajte inšpiráciu od našich zákazníkov, ktorí sa odvážili vybočiť z ustálených štandardov.
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.