MarLen.cz

Utierky kuchynské

Kvalitné české bavlnené utierky, ktoré pre vás vyrábame vo vlastnej tkáčovni na Vysočine. Naše látkové kuchynské utierky majú vysokú gramáž a teda aj dobrú savosť, sú zo 100% bavlny s vytkaným bordúrovým vzorom. Látkové textilné utierky sú rôznych farieb, aby presne sadli do vašej kuchyne. .

Pre dokonalú dekoráciu zladenia kuchynského textilu a prestieranie v jedálni môžete k týmto kuchynským utierkam vybrať aj jednoduchý obrus behúň v rovnakom dizajne aj farebnom prevedení.

Kuchynské utierky aj ubursy behúne sú utkané v tradičnej mechanickej tkáčovni a ich zakúpením podporujete zachovanie tradičnej textilnej výroby v ČR. 100% Marlen.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Menčestrové nohavice a vesta
Menčestrové nohavice a vesta
Aj keď vonku panovali ešte vysoké teploty, tak pre svoj augustový projekt som si z Burdy 08/2023 zvolila model menčestrových nohavíc. V poslednej dobe som zaznamenala, že sa menčester zase vracia do módy a zaradovala som sa – je to aj môj obľúbený materiál, a to už od školských rokov. Ako to, že som ho v posledných rokoch vôbec nenosila!? Rozhodla som sa, že je na čase ušiť si niečo nové práve z menčestra.
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Júlová vlna horúčav naplno udrela a tentoraz som nebola zaskočená. Ušila som si totiž ešte v miernom predstihu vzdušné letné šaty z júlovej Burdy. Práve včas! Pokiaľ mi niečo pomáha tie vysoké teploty znášať, tak je to práve to neustále jemné povlávanie látky, ktoré sa samovoľne deje pri každom kroku.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.