0
0

Šifóny/žoržety s potlačou

Šifón (chiffon) a žržať s potlačou sú veľmi jemné, ľahučké a veľmi priesvitné tkaniny. Používajú sa ako vrchný materiál na vrstvené letné, ale aj večerné alebo svadobné šaty. Žoržať je oproti šifónu splývavejší a má o niečo hrubšiu štruktúru. Oba druhy priesvitných látok so vzorom sa hodia skôr na voľnejšie strihané modely, pretože jemná plátnová väzba môže mať pri tesnom odeve tendenciu „rozbiehať sa“ – preto je vždy lepšie švy podložiť. Obe tieto vzorové priesvitné látky oceníte aj v horúcom letnom počasí - sú príjemné na telo a priedušné. Látky sú vhodné aj na letné blúzky, tuniky, elegantné košele, sukne aj šaty.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.