MarLen.cz

Secesia Alfons Mucha

Táto kolekcia je inšpirovaná obrazmi Alfonsa Muchu, najslávnejšieho českého secesného umelca, ktorý je vďaka svojej tvorbe považovaný za vedúcu umeleckú osobnosť tohto obdobia. Jeho spolupráca s parížskou herečkou Sarah Bernhardt ho preslávila po celom svete. Nechali som sa teda uniesť jeho obrazmi a stretli pre vás túto dekoračnú tkaninu. Nedá sa síce považovať za repliku dobovej secesnej historickej tkaniny, ale ako doplnok do secesného iteriéru sa určite bude hodiť. Môžete z tejto metráže vyrobiť záves so secesným dekorom, vankúše s obrazom Alfonsa Muchu, prehoz cez posteľ, či zhotoviť secesný paraván. Páči sa vám táto dekoračná látka, len by ste ju potrebovali v iných farbách? Chceli by ste iný dekor secesnej látky inšpirované obrazmi Alfonsa Muchu? Radi vám pomôžeme s grafickým spracovaním a vyrobíme ju pre vás na zákazku v našej tkáčovni.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.