MarLen.cz

Secesia Alfons Mucha

Táto kolekcia je inšpirovaná obrazmi Alfonsa Muchu, najslávnejšieho českého secesného umelca, ktorý je vďaka svojej tvorbe považovaný za vedúcu umeleckú osobnosť tohto obdobia. Jeho spolupráca s parížskou herečkou Sarah Bernhardt ho preslávila po celom svete. Nechali som sa teda uniesť jeho obrazmi a stretli pre vás túto dekoračnú tkaninu. Nedá sa síce považovať za repliku dobovej secesnej historickej tkaniny, ale ako doplnok do secesného iteriéru sa určite bude hodiť. Môžete z tejto metráže vyrobiť záves so secesným dekorom, vankúše s obrazom Alfonsa Muchu, prehoz cez posteľ, či zhotoviť secesný paraván. Páči sa vám táto dekoračná látka, len by ste ju potrebovali v iných farbách? Chceli by ste iný dekor secesnej látky inšpirované obrazmi Alfonsa Muchu? Radi vám pomôžeme s grafickým spracovaním a vyrobíme ju pre vás na zákazku v našej tkáčovni.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Menčestrové nohavice a vesta
Menčestrové nohavice a vesta
Aj keď vonku panovali ešte vysoké teploty, tak pre svoj augustový projekt som si z Burdy 08/2023 zvolila model menčestrových nohavíc. V poslednej dobe som zaznamenala, že sa menčester zase vracia do módy a zaradovala som sa – je to aj môj obľúbený materiál, a to už od školských rokov. Ako to, že som ho v posledných rokoch vôbec nenosila!? Rozhodla som sa, že je na čase ušiť si niečo nové práve z menčestra.
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Júlová vlna horúčav naplno udrela a tentoraz som nebola zaskočená. Ušila som si totiž ešte v miernom predstihu vzdušné letné šaty z júlovej Burdy. Práve včas! Pokiaľ mi niečo pomáha tie vysoké teploty znášať, tak je to práve to neustále jemné povlávanie látky, ktoré sa samovoľne deje pri každom kroku.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.