0
0
Predstavenie Marlen - Látky a priadze, ktoré inde nenájdete

Predstavenie Marlen - Látky a priadze, ktoré inde nenájdete

Marlen to sú renomované obchody s látkami v Prahe a v Brne. V našej ponuke nájdete jedinečné látky, ktoré pre vás so starostlivosťou vyberáme po celom svete, alebo ktoré pre vás vyrábame priamo v našej tkáčovni na Vysočine.

Väčšinu ponúkaných látok držíme skladom – buď priamo v predajniach alebo v našom veľkoobchodnom sklade látok v Šakviciach pri Mikulove – a tak môžeme vaše látky expedovať v podstate obratom.

Pokiaľ si neviete s nákupom alebo s výberom rady, môžete využiť našu infolinku alebo livechať priamo tu na stránkach.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že vás nákup v našom e-shope alebo v našich kamenných predajniach poteší - my pre to urobíme maximum.

Galerie

Predstavenie Marlen

Zaujalo vás to? Podeľte sa o nápady s priateľmi.

Mohlo by vás zaujímať

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.