MarLen.cz
Predstavenie Marlen - Látky a priadze, ktoré inde nenájdete

Predstavenie Marlen - Látky a priadze, ktoré inde nenájdete

Marlen to sú renomované obchody s látkami v Prahe a v Brne. V našej ponuke nájdete jedinečné látky, ktoré pre vás so starostlivosťou vyberáme po celom svete, alebo ktoré pre vás vyrábame priamo v našej tkáčovni na Vysočine.

Väčšinu ponúkaných látok držíme skladom – buď priamo v predajniach alebo v našom veľkoobchodnom sklade látok v Šakviciach pri Mikulove – a tak môžeme vaše látky expedovať v podstate obratom.

Pokiaľ si neviete s nákupom alebo s výberom rady, môžete využiť našu infolinku alebo livechať priamo tu na stránkach.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že vás nákup v našom e-shope alebo v našich kamenných predajniach poteší - my pre to urobíme maximum.

Galerie

Predstavenie Marlen

Zaujalo vás to? Podeľte sa o nápady s priateľmi.

Mohlo by vás zaujímať

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Menčestrové nohavice a vesta
Menčestrové nohavice a vesta
Aj keď vonku panovali ešte vysoké teploty, tak pre svoj augustový projekt som si z Burdy 08/2023 zvolila model menčestrových nohavíc. V poslednej dobe som zaznamenala, že sa menčester zase vracia do módy a zaradovala som sa – je to aj môj obľúbený materiál, a to už od školských rokov. Ako to, že som ho v posledných rokoch vôbec nenosila!? Rozhodla som sa, že je na čase ušiť si niečo nové práve z menčestra.
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Riasené šaty s viazačkami na ramenách
Júlová vlna horúčav naplno udrela a tentoraz som nebola zaskočená. Ušila som si totiž ešte v miernom predstihu vzdušné letné šaty z júlovej Burdy. Práve včas! Pokiaľ mi niečo pomáha tie vysoké teploty znášať, tak je to práve to neustále jemné povlávanie látky, ktoré sa samovoľne deje pri každom kroku.