MarLen.cz
Predstavenie Marlen - Látky a priadze, ktoré inde nenájdete

Predstavenie Marlen - Látky a priadze, ktoré inde nenájdete

Marlen to sú renomované obchody s látkami v Prahe a v Brne. V našej ponuke nájdete jedinečné látky, ktoré pre vás so starostlivosťou vyberáme po celom svete, alebo ktoré pre vás vyrábame priamo v našej tkáčovni na Vysočine.

Väčšinu ponúkaných látok držíme skladom – buď priamo v predajniach alebo v našom veľkoobchodnom sklade látok v Šakviciach pri Mikulove – a tak môžeme vaše látky expedovať v podstate obratom.

Pokiaľ si neviete s nákupom alebo s výberom rady, môžete využiť našu infolinku alebo livechať priamo tu na stránkach.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že vás nákup v našom e-shope alebo v našich kamenných predajniach poteší - my pre to urobíme maximum.

Galerie

Predstavenie Marlen

Zaujalo vás to? Podeľte sa o nápady s priateľmi.

Mohlo by vás zaujímať

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Letné dni začínajú striedať tie jarné a teplota vonku sa dostáva do bodu, kedy môžeme odložiť saká a vyjsť si len tak v tričku alebo blúzke. Ideálny čas urobiť revíziu šatníka a zistiť, či nám náhodou nejaký „must have“ kúsok nechýba. Stavím sa, že každá z nás by prišla na niečo, čo nutne musí mať.
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.