MarLen.cz

Mušelín, šifón, žoržať

Šifón a žržať sú veľmi jemné, priesvitné a splývavé tkaniny. Šifóny sú plátnové väzby s hladším povrchom a menšou splavnosťou, než žoržety. Žoržet často označovaný ako jemný žoržet má o niečo hrubšiu štruktúru povrchu a je veľmi splývavý. Žoržetová tkanina sa vyrába zo zložitejších krútených priadzí, ako šifón. Šifón aj žoržať sa nehodia na priliehavé odevy, ale dobre sa riasia a plisujú. Obe látky, spolu s jemným mušelínom, sú vhodné na spoločenský odev, ale oceníte ich aj v horúcom letnom počasí - sú príjemné na telo a priedušné.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.
Móda vzniká telom i dušou
Móda vzniká telom i dušou
Ak sa chcete niekedy ocitnúť v raji pre krajčírky a pletárky, vstúpte do jedného z obchodov v Prahe alebo v Brne spoločnosti MarLen. Pozerajte sa pozorne, pretože aj keby ste si vyhradili viac času, unikne vám dobrá stovka vnemov.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.