0
0

Tenké letné úplety

Letné jemné pleteniny a úplety - pružné látky vhodné na letné šaty, sukne, tričká aj topy. Úpletové látky sú veľmi obľúbené - sú príjemné na nosenie, mäkké a splývavé. Pleteniny sú rozmanité v hmotnosti, štruktúre povrchu, priliehavosti a nekonečnej škále farieb tlače. Jemné úpletové látky s členitým povrchom môžu vierohodne napodobniť tradičné vzory, napríklad vrkôčikový, rybia kosť, čipkový vzor a mnohé ďalšie. Trikotové pleteniny s obsahom elastanu patria k najžiadanejším, majú hladký povrch, sú dostatočne pevné a pritom nízkej hmotnosti, aj pri zvolení jednoduchého strihu dobre padnú na telo. V ponuke pružných úpletových látok je široká škála farieb a tlače.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.