MarLen.cz

Tenké letní úplety

Letné jemné pleteniny a úplety - pružné látky vhodné na letné šaty, sukne, tričká aj topy. Úpletové látky sú veľmi obľúbené - sú príjemné na nosenie, mäkké a splývavé. Pleteniny sú rozmanité v hmotnosti, štruktúre povrchu, priliehavosti a nekonečnej škále farieb tlače. Jemné úpletové látky s členitým povrchom môžu vierohodne napodobniť tradičné vzory, napríklad vrkôčikový, rybia kosť, čipkový vzor a mnohé ďalšie. Trikotové pleteniny s obsahom elastanu patria k najžiadanejším, majú hladký povrch, sú dostatočne pevné a pritom nízkej hmotnosti, aj pri zvolení jednoduchého strihu dobre padnú na telo. V ponuke pružných úpletových látok je široká škála farieb a tlače.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.