MarLen.cz

Len směs

Ľanové látky s najmenej 50% obsahom ľanu v zmesi s iným materiálom. Ako ste sa už mohli dočítať, ľanové látky sa často veľmi stláčajú – táto nepríjemná vlastnosť sa teda dá obmedziť použitím ľanu v kombinácii s ďalšími vláknami. V našej ponuke sú ľany s prímesou elastanu, viskozy aj polyesteru. Charakteristický vzhľad ľanu je vždy zachovaný a látky sú tiež vhodné na zhotovenie halen, košieľ, kostýmov, nohavíc, < strong>saká aj kabátikov... Pozor, aj v prípade zmesového ľanu je dobré pred šitím látku vyprať, rada sa zráža.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Nebojte sa vyniknúť: netradičné materiály na pánske saká
Vyniknúť vo svete pánskej módy často znamená nebáť sa prekročiť hranice tradičných konvencií a experimentovať s netradičnými materiálmi aj vzormi. Ak ste na pochybách, či by ste mali staviť na neobvyklé látky na svoje nové sako, načerpajte inšpiráciu od našich zákazníkov, ktorí sa odvážili vybočiť z ustálených štandardov.
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.