MarLen.cz

Imitácia zamatu ženilkové látky

V našej tkáčovni sme pre vás vyrobili žinilkové látky, ktoré imitujú svojím povrchom zamat - majú svoju zamatovú hebkosť, matný povrch s jemným vlasom a elegantný vzhľad. Naše žinilkové látky sú mäkké, poddajné a dobre držia tvar. Oproti zamatu modely z týchto látok zhotovené majú dlhšiu životnosť, než odev z klasického zamatu, lepšie sa udržujú a sú menej náchylné na poškodenie vlasu látky.

Žinylkové tkaniny nájdu svoje uplatnenie ako v odevnom, tak bytovom textile - sú vhodné na ušitie dekoračných vankúšov, prehozov či závesov. Ich prednosťou je objemný vzhľad, príjemný zamatový povrch, ale pozor pri žehlení - žehliť iba z rubu, vlasový povrch by sa mohol sploštiť.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať

Všetky inšpirácie
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Šitie tuniky z látky Exotic: Ľahký vánok pre letné dni
Letné dni začínajú striedať tie jarné a teplota vonku sa dostáva do bodu, kedy môžeme odložiť saká a vyjsť si len tak v tričku alebo blúzke. Ideálny čas urobiť revíziu šatníka a zistiť, či nám náhodou nejaký „must have“ kúsok nechýba. Stavím sa, že každá z nás by prišla na niečo, čo nutne musí mať.
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Obojstranný kabátik z žakárovej tkaniny MarLen
Po minuloročnej náročnej šijacej výzve, kedy som každý mesiac šila z každého vydania Burdy jeden model, som si na nejaký čas dala od šitia pokoj, aby som mohla načerpať nové sily a hlavne novú inšpiráciu. Netrvalo to veľmi dlho a s prichádzajúcou jarou sa vo mne opäť prebudila túžba tvoriť.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.