MarLen.cz

Imitácia zamatu ženilkové látky

V našej tkáčovni sme pre vás vyrobili žinilkové látky, ktoré imitujú svojím povrchom zamat - majú svoju zamatovú hebkosť, matný povrch s jemným vlasom a elegantný vzhľad. Naše žinilkové látky sú mäkké, poddajné a dobre držia tvar. Oproti zamatu modely z týchto látok zhotovené majú dlhšiu životnosť, než odev z klasického zamatu, lepšie sa udržujú a sú menej náchylné na poškodenie vlasu látky.

Žinylkové tkaniny nájdu svoje uplatnenie ako v odevnom, tak bytovom textile - sú vhodné na ušitie dekoračných vankúšov, prehozov či závesov. Ich prednosťou je objemný vzhľad, príjemný zamatový povrch, ale pozor pri žehlení - žehliť iba z rubu, vlasový povrch by sa mohol sploštiť.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Flaušový trend: Ako si ušiť košeľový kabát
Moja celoročná výzva ušiť si z každého tohtoročného vydania Burdy jeden model sa pomaly chýli ku koncu. Z novembrového čísla som si zvolila košeľový kabát. Posledný rok alebo dva som ho začala vídať v uliciach, takže keď sa objavil ako strih v Burde, bola to pre mňa jasná voľba.
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Jesenný šijací projekt: Ľanová tunika so šikmým strihom
Pre svoju celoročnú výzvu ušiť si z každého tohtoročného čísla Burdy jeden model som za september zvolila tuniku so šikmým prestrihnutím. Mám rada vzdušné kúsky v dĺžke k bokom, v tých sa cítim najlepšie. Riasené volány patria tiež k mojim obľúbeným stáliciam. Voľba bola teda opäť celkom rýchlo jasná a ja som si vybrala túto tuniku zo strany č. 83.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.