0
0

Imitácia zamatu ženilkové látky

V našej tkáčovni sme pre vás vyrobili žinilkové látky, ktoré imitujú svojím povrchom zamat - majú svoju zamatovú hebkosť, matný povrch s jemným vlasom a elegantný vzhľad. Naše žinilkové látky sú mäkké, poddajné a dobre držia tvar. Oproti zamatu modely z týchto látok zhotovené majú dlhšiu životnosť, než odev z klasického zamatu, lepšie sa udržujú a sú menej náchylné na poškodenie vlasu látky.

Žinylkové tkaniny nájdu svoje uplatnenie ako v odevnom, tak bytovom textile - sú vhodné na ušitie dekoračných vankúšov, prehozov či závesov. Ich prednosťou je objemný vzhľad, príjemný zamatový povrch, ale pozor pri žehlení - žehliť iba z rubu, vlasový povrch by sa mohol sploštiť.

Nad 1 500 Kč
doprava zadarmo

Pobočky v Prahe
a Brne

Tradícia už od roku 1993

Rýchla
expedícia

Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a trikmi

Všetky inšpirácie
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Ušite si ľahké úpletové šaty s pelerínou
Tento rok som si dala predsavzatie, že každý mesiac ušijem nejaký model z Burdy. Už pár rokov ju mám predplatenú a šije sa mi z nej dobre, tak som si povedala, že by som to mala poriadne využiť. Zároveň by to pre niekoho mohlo byť aj inšpiráciou. Ja rozhodne nie som žiadna typická modelka. Postavu mám malú, v tvare hrušky so širokými bokmi. Pre niekoho by mohlo byť prínosné, keď zvolený model uvidí aj na postave môjho typu.
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Ako ušiť plátennú nákupnú tašku
Vianoce sú za dverami a to my, krajčírky, máme najviac napilno. Projekty, ktoré sú ľahké a rýchle, navyše aj praktické, oceníme najmä v tom najväčšom predvianočnom zhone. Dnes si jeden taký tip na darček ukážeme, tak hor sa do toho.

Prihláste sa k odberu newslettera

Zanechajte nám váš e-mail a získate:
  • O zľavách a novinkách sa dozviete ako prví
  • Inšpirácia pre šitie, pletenie a háčkovanie priamo do vášho e-mailu
  • Špeciálne ponuky len pre registrovaných
* Prihlásením k odberu newsletterov prijímate naše zásady so spracovaním osobných údajov.